بهترین برند های قهوه برای سایت های کافی شاپ

قهوه نستله

در چند سال اخیر سایت های زیادی تاسیس شدند با عنوان قهوه فروشی آنلاین و در این میان تقاضا زیاد شد و بالطبع عرضه هم باید زیاد میشد به همراه تقاضا. شرکت های زیادی هستند که قهوه این بیزینس هارا تامین کنند. در این مقاله اصلی ترین عرضه کنندگان قهوه  و بهترین برند های قهوه را به شما معرفی خواهیم کرد.

شرکت های بزرگ تامین قهوه

همانطور که گفتیم شرکت های زیادی هستند که قهوه این بیزینس ها را تامین میکنند اما سوالی که وجود دارد این است که آیا این برندها مطرح هستند یا صرفا به عنوان یک تامین کننده قهوه هستند؟ در ادامه به تفصیل راجع به این موضوع صحبت خواهیم کرد و بهترین برند های قهوه در جهان را به شما معرفی میکنیم.

بهترین برند قهوه نسله

Nastale

نستله کار خود را در سال 1938 شروع کرد و قهوه اولین محصول این شرکت بود. نستله در ابتدا در کشور سویس کار خودش را شروع کرد در ادامه ی کار با تنوع محصولات خود از جمله نسکافه محبوبیت زیادی کسب کرد و شعبه های خود را گسترش داد و به دیگر شهر ها و کشور های همسایه سپس به قاره آمریکا نفوذ کرد و در سال 2009 توانست خود را محبوب تر کند و جزو برندهای محبوب خودش را جای دهد. نستله برای اینکه خودش را متمایز کند افراد زیادی استخدام کرد تا با مزاق های مختلف قهوه خودش را تولید کند. نستله یکی از بهترین تامین کنندگان قهوه برای سایت های کافی شاپ هست!

Costa

کاستا خودش را بهترین قهوه دنیا نام گذاری کرده است و شعارش این است که آمده ایم تا مردم را از قهوه های درجه 2 راحت کنیم. کاستا در سال 1971 تولید شد و در سال 1999 اولین کافی شاپ بین المللی خود را در امارات تاسیس کردند و طولی نکشید که بیش از 80 شعبه در سراسر جهان احداث کردند و شدند یکی از بهترین تامین کنندگان قهوه برای سایت های کافی شاپ هست.

Dunkin ‘Donuts

دانکین دونات جزو 5 قهوه برند دنیاست که مشتریای خاص خودش را دارد و همچنین توانسته جزو اصلی ترین عرضه کننده قهوه به سایت های کافی شاپ باشه. دانکین دونات بیش از 10 هزار شعبه در 33 کشور دارد که یکی از رقبای اصلی استارباکس به حساب میاد. این کمپانی در سال 1950 شروع به کار کرد و اکثر شعبات خود را بصورت فرانچایز در کنار جاده ها، مکان های تفریحی، پمپ بنزین ها وراه اندازی کرده است. یکی از محبوب ترین قهوه های این کمپانی کدو تنبل نام دارد که به مناسبت با هالووین تولید شده و توانسته مشتریای بسیاری در سراسر جهان برای خودش پیدا کنه! دانکین دونات در کنار قهوه های گرم توانسته قهوه های سرد و سفری را در گوشه بیزینس خودش بیاورد مثل آیس تی وایت چاکلت و

بهترین برند قهوه در جهان. استار باکس

Starbucks

استارباکس یکی از معروف ترین برندهای حوزه قهوه هست که از سال 1971 شروع به کار کرده است. استارباکس حدود15200 شعبه در سراسر جهان از جمله آمریکا، کانادا، ژاپن، مکزیک، شیلی ، فرانسه، پرو، عربستان، ترکیه، استرالیا، لبنان، امارات، اندونزی، مالزی، چین، ایرلند، آلمان، یونان، اتریش و اسپانیا دارد. استارباکس توانسته یکی از بهترین تامین کنندگان قهوه برای سایت های کافی شاپ باشد. این برند محصولات خودش را در دو نوع 1/فوری و بیرون بر 2/ دانه و پودر قهوه عرضه میکند.

McCafe

مک کافی یکی از زیر مجموعه های مک دونالد هست که بعد از موفقیت مک دونالد در سال 1993 ایجاد شد. مک کافی بخاطر محبوبیت مک دونالد رشد چشمگیری در کوتاه ترین تایم را داشت. مشتریان مک دونالد بعد از سرو غذا به استارباکس یا قهوه فروشی های مشابه میرفتند تا قهوه سرو کنند اما مک دونالد بعد از اینکه این نیاز مشتریان رو دید تصمیم به این گرفت تا در کنار هر شعبه از مک دونالد، یک شعبه مک کافی بزند و دیگر نیازی نیست که مشتریان برای سرو قهوه به قهوه فروشی های دیگه بروند. در سال های اخیر مک کافی توانسته یکی از عرضه کنندگان قهوه به کافی شاپ ها باشد.

Gloria Jeans

گلوریا جینز حدود 21 سال قبل افتتاح شد و اصالتا آمریکایی میباشد. این بیزینس در حال حاضر در استرالیا میباشد و حدود 480 شعبه در این کشور دارد و بیش از هزار شعبه در سراسر جهان دارد. یکی از صاحبان گلوریا جینز ایرانی بوده و توانسته اند یکی از بنک داران بزرگ قهوه در دنیا باشند همچنین از تامین کنندگان قهوه برای سایت های کافی شاپی نیز باشند. این شرکت از محبوبیت بالایی برخوردار بود تا اینکه به مشکل حقوقی برخورد و نتوانست مثل مک کافی رشد کند اما همچنان رشد چشمگیری داشته!

Nescafe

نسکافه در تمامی کشورهای دنیا اعم از فقیر و ثروتمند شنیده میشود و یکی از زیر مجموعه های شرکت نستله میباشد. نستله برای نسکافه هزینه تبلیغات زیادی انجام داد چون جزو اولین شرکت هایی بود که قهوه فوری ارائه میداد. برند نسکافه بزرگترین تامین کننده قهوه فوری و نسکافه برای سایت های کافی شاپی هست و این محبوبیت رو مدیون مدیران نستله هست. نستله توانسته هزاران برابر بیشتر از بودجه تبلیغاتی که خرج نسکافه کرده برداشت کند!

قهوه های برند

Folgers

فولگرز در سال 1963 توسط یک تاجر آمریکایی خریده شد و در سال 1980 تاسیس شد. محبوبیت زیادی کسب کرد در آمریکا تا اینکه بزرگترین رقیبش یعنی استارباکس توانست جای او را بگیرد. در حال حاضر فولگرز جزو قهوه های محبوب در آمریکا هست و یکی از تامین کنندگان قهوه برای کافی شاپ ها باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله تامین کنندگان قهوه برای سایت های کافی شاپ و قهوه فروشی ها را معرفی کردیم. تامین کنندگان زیادی در این عرصه وجود دارند که نامی از این ها برده نشده از جمله نسپرسو و…. اما اصلی ترین هارا نام بردیم و امید است که در آینده بیزینس های بیشتری بوجود بیایند و وارد عرصه تولید و پخش قهوه به کافی شاپ ها شوند. در سایت های کافی شاپ باید قهوه های مطرح و موکاپات مناسب عرضه شوند وگرنه توسط رقبای خود شکست خواهند خورد مثل فولگرز. تمامی این بیزینس هایی که نام برده شد فروشگاه اینترنتی هم دارند و میتوانید قهوه های خود را از این فروشگاه ها تهیه کنید. فروشگاه های اینترنتی قهوه فروشی در کنار قهوه، شکلات هم عرضه میکنند. در مقالات بعدی انواع شکلات ها که در صنعت کافی شاپ استفاده میشه رو معرفی میکنیم و تمامی تامین کنندگان شکلات رو به شما معرفی میکنیم.

نویسنده :

coffee-design