نکات مهم انتخاب یک شرکت طراحی سایت برای کافه خود

نکات مهم شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت های طرحی سایت کافی شاپ

در عصر امروزی تمامی کار‌ها و خدماتی که هر کسب و کاری می خواهد به کاربران خود ارائه دهد، باید از طریق اینترنت این کار را انجام دهد. در این صورت می توان کاربران زیادی را جذب خود کنید و به آنها خدمات ارائه دهید. حال سوال انجاست که چگونه می توان از اینترنت مشتری جذب کنید و به آنها خدمات بدهید؟

یکی از بهترین روش‌ها که برای تمامی کسب و کار های بزرگ و کوچک ثابت شده است، طراحی سایت است. ما در این مقاله قصد داریم از مزایای و طراحی سایت کافی شاپ به شما توضیح دهیم و مزایای یک شرکت خوب برای طراحی سایت کافی شاپ را به صورت واضح توضیح دهیم.

طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کافی شاپ جزء یکی از سرمایه گذاری های مهم برای کافی شاپ‌ها است. شما با این کار کافی شاپ خود را به تمام ایران از طریق اینترنت نشان می دهید. پس در این صورت طراحی سایت هزینه نیست، بلکه یک نوع سرمایه گذاری است. حال طراحی سایت کافی شاپ نیز دارای معیار های مهمی است که هر شرکت طراحی سایت نیز باید از این موضوعات آگاه باشد و آنها را مورد نظر قرار دهید.

برخی از این موضوعات در حدی مهم هستند که در هنگام استفاده‌ی اشتباه، ممکن است تمامی زحمات شما برای سرمایه گذاری به هدر رود. در ادامه می خواهیم بیشتر درباره‌ی همین موضوع صحبت کنیم که چگونه یک سایت خوب داشته باشیم.

نکات مهم شرکت طراحی سایت

ظاهر سایت کافی شاپ

سایت کافی شاپ یکی از سایت های خاص از نظر طراحی است. به این معنی که این نوع سایت‌ها باید ظاهر بسیار زیبا و جذابی داشته باشند. اگر به ظاهر کافه‌ها دقت کرده باشید، ظاهر و دکوراسیون های خاصی را دارند و از نماد های مختلفی برای جذاب سازی کافه‌ی خود می کنند. سایت کافی شاپ نیز تاحد زیادی به این صورت است.

سایت باید ظاهر بسیار جذابی داشته باشد. پس این کار را هر شرکتی نمی تواند انجام دهد. تمامی شرکت های طراحی سایت پروژه های طراحی سایت کافی شاپ را قبول می کنند.

اما موضوع مهم این است که نمی توانند سایت بسیار جذابی طراحی کنند که مطابق میل مدیر سایت باشد. پس توصیه می شود در انتخاب شرکت برای طراحی سایت کافی شاپ خود دقت کافی را داشته باشید.

همان طور که خود محیط کافی شاپ روی مشتریان تاثیر می گذارد، سایت کافی شاپ نیز باید به همین صورت باشد. به این معنی که سایت باید ظاهر جذابی داشته باشد. اما برخی شرکت‌ها به این موضوع اهیمت نمی دهند و فقط ظاهر ساده‌ای طراحی می کنند. در حین همین موضوع، سایت نیز باید قابلیت های زیادی داشته باشد تا بتواند کاربران را جذب خود کند. به این معنی که فقط ظاهر سایت جذب کننده‌ی کاربران نیست.

ارائه خدمات از طریق سایت

خدماتی که از طریق سایت به کاربران خود ارائه می دهید، تاحدی مانند خدماتی است که به صورت حضوری به مشتریان خود ارائه می دهید. در بسیاری موارد مشتریان سوالات زیادی دارند و حتما شخصی باید باشد که بتواند به سوالات مشتریان پاسخ دهند. یکی از روش‌ها این است که سوالات پرتکرار را در بخشی از سایت با همین عنوان طراحی کنید.

در برخی موارد نیز کاربران سوالات جزئی دارند و پاسخ همین سوالات برای کاربران بسیار مهم است. پس می توان از چت آنلاین برای پاسخ به این سوالات استفاده کنید. با همین کارها و روش های ساده که در بسیاری از سایت‌ها استفاده می شود، می توانید کاربران زیادی را جذب خود کنید. البته لازم به ذکر است که ارائه‌ی خدمات فقط شامل همین موارد نمی شود. روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آنها می توان کاربران زیادی را به خود جذب کنید.

نکات مهم شرکت طراحی سایت

راحتی مشتریان در سایت

یکی از روش هایی که روی کاربران تاثیر به سزایی دارد، راحتی آنها در سایت است. این موضوع مهم است که کاربران بتوانند به راحتی به دنبال خواسته های خود در سایت باشند. به عنوان مثال اگر کاربر به دنبال یک موکاپات در سایت است، بتواند به راحتی آن را پیدا کند. این موضوعات برای کاربران بسیار حائز اهیمت است. به این موضوعات به اصطلاح UI and UX گفته می شود.

خرید کاربران نیز در سایت باید به سادگی انجام بگیرد. به عنوان مثال کاربر خواسته های خود را در سایت جستجو می کند و به هنگام خرید، به دلیل چیپیدگی صفحه خرید، کاربر نمی تواند خرید خود را انجام دهد. در این صورت آن کاربر از خرید خود منصرف می شود و دیگر به سایت شما باز نخواهد گشت. به همین سادگی ممکن است کاربران زیادی را از دست بدهید. این موضوع بسیار مهم است به خصوص در سایت هایی مانند کافی شاپ که کاربران را باید از طریق این نوع روش ها جذب کنید. این موضوع نیاز به دانش خاص خود را دارد که بتوانید رابط گرافیکی خوبی را برای سایت طراحی کنید. ضمن همین موضوع راحت بودن کاربر نیز در سایت مانند رابط گرافیکی مهم است.

به این نکته دقت داشته باشید که برخی شرکت های طراحی سایت، رابط کاربری خود را طراحی می کنند. اما در طراحی ساده بودن سایت برای کاربران بسیار ضعیف هستند. این دو با هم پاسخگو هستند و باید در کنار هم باشند.

محتوای سایت

یکی از مهم‌ترین کار هایی که باید به صورت مداوم در سایت انجام دهید، تولید محتوا است. تولید محتوا شامل بخش های مختلفی می شود که باید مطابق هر سایتی انجام داد. به عنوان مثال در سایت کافی شاپ باید بتوانید عکس های بسیار زیبایی طراحی کنید. در این صورت با استفاده از تصاویر زیبا نیز کاربران را جذب سایت خود می کنید. التبه لازم به ذکر است که تولید محتوا فقط شامل تصاویر نمی شود.

بلکه متن هایی که در سایت خود قرار می دهید نیز بخشی از محتوای شما هستند. به صورت کلی می توان گفت تمام چیز هایی که در سایت برای کاربران قرار می دهید جزء محتوا به حساب می آیند. یکی از بهترین محتوا هایی که می توانید برای سایت خود تولید کنید، مقاله است. شما با تولید مقاله که مرتبط با قهوه و نوشیدنی هایی که دارای کافئین هستند، می توانید کاربران زیادی را جذب خود کنید. به این صورت که اگر بتوانید متن های خوب و کاربردی برای مقاله‌ی خود بنویسید و عکس های زیبایی طراحی کنید، کاربران با خواندن آنها و با بالا رفتن دانششان جذب سایتتان می شود. یکی از بهترین روش های جذب مشتری نیز به همین صورت است. برخی شرکت های طراحی سایت نیز خدمات تولید محتوا به شما ارائه می دهند. اما در نظر داشته باشید که محتوایی که برای شما تولید می کنند، باید به اندازه‌ی کافی روی کاربران تاثیرگذار باشد.

نتیجه

طراحی سایت کافی شاپ یکی از بهترین روش های برای پیشرفت کسب و کار شما است. شما با طراحی سایت، در اصل کافی شاپ خود را به تمام کشور به اشتراک گذاشته اید. پس می توان گفت طراحی سایت نیز نوعی سرمایه گذاری است. اما برای پیشرفت سایت باید کارهایی انجام دهید که روی کاربران تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال باید سایت برای کاربران ساده باشد و یا هنگام خرید محصولی به مشکلی برخورد نکنند.

تولید محتوا نیز یکی از مهم‌ترین بخش های سایت است که با استفاده از آن نیز قادر خواهید بود جذب مشتری کنید. در کل در نظر داشته باشید که اگر می خواهید طراحی سایت خود را به شرکتی بسپارید، از آن شرکت مطمعن باشید. زیرا که اگر سایت شما قابلیت های بالا را نداشته باشد، بیشتر ضرر است تا اینکه سود باشد.

نویسنده :

مهدی جعفری